• VIII klasa żegna szkołę

•     Nasi ósmoklasiści z wychowawczynią w zabawny sposób pożegnali się z naszą szkołą. Wszystkim absolwentom życzymy, aby z wiarą w siebie szli przez życie. Jesteśmy przekonani, że siła, odwaga
            i zdobyte umiejętności, pomogą Wam odnosić sukcesy.

• Na szkolnej wycieczce

•     Gospodarstwo Innego Wymiaru to „park rolniczy” - park rozrywki przyjazny dzieciom i dorosłym. Jego głównym założeniem jest przybliżyć i ukazać wieś i gospodarstwo rolne w innym wymiarze - jako miejsce atrakcji, rozrywki, odpoczynku i aktywności. Taką możliwość mieli uczniowie klas I - III.

• Pomysł na ciekawą lekcję...

•     W związku z omawianiem lektury "Magiczne drzewo. Czerwone krzesło", uczniowie klasy 4 postanowili wziąć magię w swoje ręce :) i stworzyć (również przy pomocy młotka i gwoździ) przedmiot, który spełni ich życzenia.I w ten sposób powstało czerwone krzesło, które "działa" tzn. można na nim usiąść i ... pomarzyć.

• "Tajemniczy świat kotów"

•     Na tych ciekawych zajęciach dzieci nie tylko doskonale się bawiły, ale poszerzyły swoją wiedzę na temat protoplastów dzisiejszych domowych pupili oraz dowiedziały się niemal wszystkiego o tym jak odczytać zachowanie kota, oznaką czego jest miauczenie lub mruczenie, poznały całą mowę ciała itp. W ten koci świat wprowadziła nas jak zwykle fantastycznie p. A. Mierzejowska, a my jak zwykle bardzo dziękujemy.

• Dzień Rodziny

•     Dzień Rodziny to okoliczność, która wzrusza i bawi rodziców naszych uczniów. Przy okazji wyraża szacunek, miłość i pamięć. Jednoczy też społeczność szkolną i daje wszystkim wiele przyjemności.

• Wyniki Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2023"

•    Pragniemy podzielić się informacją, że nasi uczniowie zdobyli wyróżnienie w tym międzynarodowym konkursie matematycznym. Uczennica kl. III Julia Grochowina i uczeń klasy V Filip Ferfecki, poradzili sobie z nietypowymi zadaniami matematycznymi, zdobywając to wyróżnienie. Gratulujemy!