• Dzień Matki i Ojca

•      Uczniowie klasy I zaprosili rodziców na klasową uroczystość. Dzieci zaprezentowały się na szkolnej scenie w wielu odsłonach. Wcielały się w role aktorskie, recytowały, śpiewały, bawiły się do muzyki. Rodzice byli nie tylko odbiorcami występu, ale zostali poproszeni o włączenie się do zabawy. Wszystkim poszło doskonale, o czym świadczą usmiechy na twarzach jednych i drugich.

• Rodzinny Dzień Sportu

•       Celem imprezy jest popularyzacja sportu wśród dzieci i dorosłych oraz stworzenie możliwości do poznania i spróbowania swoich sił w różnych konkurencjach sportowych i w różnych kompilacjach rodzinnych. Doskonała pogoda, dobry humor i wspaniali goście sprawili, że było to bardzo udane popołudnie. Zwycięskie rodziny otrzymały nagrody.

Szczególne podziękowania kierujemy do firm, które zasponsorowały nagrody m.in: restauracji Saluto, restauracji  Loopa oraz restauracji  Browar Welders. Serdecznie dziękujemy także za otrzymane bilety do Wesołego Miasteczka przy Placu Krakowskim w Gliwicach.

• Pamiętaj chemiku młody...

•       Uczniowie klas młodszych doskonale bawili się na warsztatach chemicznych. Oprócz zabawy mieli okazję nie tylko nauczyć się wielu rzeczy, ale również zobaczyć, a co najważniejsze samodzielnie przeprowadzić doświadczenia. Określenie "suchy lód" czy tez pojęcie sublimacji, na pewno przyda się za kilka lat na lekcjach chemii.