• Wyniki XXII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego „Bożonarodzeniowe dekoracje 2022”

•    W naszej szkole jest duża grupa dzieci uzdolnionych plastycznie. Mogą one rozwijać swoje umiejętności na lekcjach plastyki oraz na zajęciach dodatkowych w Pracowni Działań Artystycznych
            i Projektowych. Lubią też sprawdzać swoje zdolności
            w rywalizacjach. Tym razem w konkursie międzyszkolnym, organizowanym przez SP nr 8 w Gliwicach, nasi uczniowie odnieśli następujące sukcesy w kategorii "kompozycja przestrzenna": I miejsce - Emilia Mandok, uczennica klasy III, II miejsce - Grzegorz Ochmann i Wojciech Dreja - uczniowie klasy III, III miejsce - Maciej Małek - uczeń klasy III, wyróżnienie - Marta Muras i Antonina Tutaj, uczennice klasy III.

• Niech żyje bal...

•    Uczniowie młodszych klas bawili się na balu karnawałowym już 10 stycznia. Bal karnawałowy dla dzieci to miejsce, gdzie dzieje się prawdziwa magiaWiększość z nich jak zwykle wystąpiła w strojach specjalnie przygotowanych na taką imprezę. Najwazniejsze jednak, że wszyscy doskonale sie bawili.

• Koncert kolęd i pastorałek

•    Uroczystym koncertem kolęd i pastorałek dla rodziców i innych członków rodzin, zakończyliśmy
            w szkole rok 2022. Na szkolnej scenie wystąpili mali i duzi uczniowie wszystkich klas. Koncert zakończył się wspólnym z gośćmi zaśpiewaniem kolędy "Przybieżeli do Betlejem pasterze".