• Kompetencje kluczowe w roku szkolnym 2018/19

• Kompetencja kluczowa realizowana w roku szkolnym 2018/19 to "Umiejętność uczenia się".

Zespół do spraw kompetencji kluczowej:

Przewodnicząca - A. Krasuska

Członkinie - A. Śliwka i J. Celebias

Kompetencja ta obejmuje świadomość własnego procesu uczenia się i potrzeb w tym zakresie, dostarczanie uczniom wskazówek jak uczyć się skutecznie, zapamiętywać efektywniej i osiagać powodzenie.
          Kompetencja ta będzie rozwijana między innymi przez realizację interdyscyplinarnych lekcji, ukazywanie uczniom ich mocnych stron jako kierunku rozwoju, stosowanie nowoczesnych technik uczenia się, korzystanie z technologii informacyjnej, przeprowadzenie cyklu godzin wychowawczych na temat stylów uczenia się, metod i technik koncentracji, zapamietywania, kojarzenia i samooceny, budowanie pozytywnego klimatu szkoły.